Ciekawostki

Miód na hemoroidy – czy pomaga i jak go stosować?

Produkty pszczele pomagają zmagać się z wieloma schorzeniami i dolegliwościami. Miód, czopki propolisowe i wiele innych dóbr, jakie dają nam pszczoły, przydają się na co dzień i w razie wyjątkowych sytuacji. Hemoroidy to przykra i bardzo uciążliwa dolegliwość, dlatego warto wiedzieć, jak ją naturalne zwalczyć.

Co to jest certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100?

Certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 to wiodący międzynarodowy znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Czym charakteryzują się produkty opatrzone tym certyfikatem? Dlaczego warto wybierać odpowiedzialnie?

Wygodne karmienie niemowlaka — co warto wiedzieć?

Karmienie jest podstawową i jedną z najważniejszych potrzeb małego człowieka. Szczególnie
w początkowych miesiącach życia malucha większość aktywności skupia się wokół jedzenia. Nic więc dziwnego, że każdy rodzic stara się, aby proces ten był możliwe najbardziej komfortowy, nie tylko dla dziecka, ale też dla osoby karmiącej i tu z pomocą przychodzą poduszki do karmienia.

Postanowienia noworoczne, czyli jak wytrwać na siłowni?

Postanowienie, że będziemy bardzo intensywnie ćwiczyć i dbać o sylwetkę to niejednokrotnie obietnice noworoczne. Niestety trudno jest ich dotrzymać, szczególnie wtedy, jeżeli nie polegamy na sprawdzonych ofertach treningowych.

Udogodnienia mieszkania dla osób starszych

Wybieranie produktów do naszej łazienki to może być całkiem interesujące doświadczenie. Na pewno powinniśmy się skoncentrować na produktach, które będą nam zapewniały maksymalną użyteczność.

Jak dojść do siebie po urazie kończyny dolnej?

Uraz kończyny dolnej bardzo często wiążą się z długą i męczącą rekonwalescencją. Normalne funkcjonowanie można rozpocząć dopiero po rewitalizacji, ponieważ kończyny dolne podtrzymują cały ciężar ciała.

Zredukuj stres przy pomocy sprawdzonych sposobów

Zdrowe ciało to marzenie każdego z nas, gdyż pozwala cieszyć się z każdego dnia życia oraz wykonywać różnego rodzaju aktywności. Jednak często zapominamy o zdrowiu psychicznym, które może pogarszać się ze względu na dużą ilość stresu nagromadzonego w organizmie. Aby zredukować jego ilość, należy w pierwszej kolejności zacząć ćwiczyć. Aktywność fizyczna obniża poziom hormonu stresu (kortyzolu), także odpowiada za zwiększenie ilości endorfin znajdujących się w ciele.

Jak rozpoznać zakrzepy krwi?

Zakrzepy krwi bardzo ciężko jest rozpoznać, gdyż dają one szereg nietypowych objawów, które w większości przypadków trudno połączyć z omawianą dolegliwością. Ból głowy czy drętwienie kończyn to tylko przykłady, które pokazują jak bacznie trzeba się obserwować.

Subskrybuj Ciekawostki