Ciekawostki

Roztocza w pościeli – jak z nimi walczyć?

Czasami to, co nam szkodzi, jest niewidoczne i doskonale wiedzą o tym wszyscy alergicy. Jednym z większych problemów osób uczulonych na kurz będą oczywiście roztocza. Szczególnie upodobały one sobie miejsce takie, jak pościel.

Czy wiesz, z czego zrobione są Twoje ubrania?

Mało kto zastanawia się nad tym, jakie właściwości mają materiały, z których zrobione są znajdujące się w szafie ubrania oraz czym dokładnie różni się dzianina od tkaniny, oraz jaka jest ich charakterystyka. Co więcej, niejednokrotnie termin włókna poliestrowe kojarzony jest z czymś złym, a nikt tak dokładnie nie wie, dlaczego.

Miód na hemoroidy – czy pomaga i jak go stosować?

Produkty pszczele pomagają zmagać się z wieloma schorzeniami i dolegliwościami. Miód, czopki propolisowe i wiele innych dóbr, jakie dają nam pszczoły, przydają się na co dzień i w razie wyjątkowych sytuacji. Hemoroidy to przykra i bardzo uciążliwa dolegliwość, dlatego warto wiedzieć, jak ją naturalne zwalczyć.

Co to jest certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100?

Certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100 to wiodący międzynarodowy znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Czym charakteryzują się produkty opatrzone tym certyfikatem? Dlaczego warto wybierać odpowiedzialnie?

Wygodne karmienie niemowlaka — co warto wiedzieć?

Karmienie jest podstawową i jedną z najważniejszych potrzeb małego człowieka. Szczególnie
w początkowych miesiącach życia malucha większość aktywności skupia się wokół jedzenia. Nic więc dziwnego, że każdy rodzic stara się, aby proces ten był możliwe najbardziej komfortowy, nie tylko dla dziecka, ale też dla osoby karmiącej i tu z pomocą przychodzą poduszki do karmienia.

Postanowienia noworoczne, czyli jak wytrwać na siłowni?

Postanowienie, że będziemy bardzo intensywnie ćwiczyć i dbać o sylwetkę to niejednokrotnie obietnice noworoczne. Niestety trudno jest ich dotrzymać, szczególnie wtedy, jeżeli nie polegamy na sprawdzonych ofertach treningowych.

Udogodnienia mieszkania dla osób starszych

Wybieranie produktów do naszej łazienki to może być całkiem interesujące doświadczenie. Na pewno powinniśmy się skoncentrować na produktach, które będą nam zapewniały maksymalną użyteczność.

Jak dojść do siebie po urazie kończyny dolnej?

Uraz kończyny dolnej bardzo często wiążą się z długą i męczącą rekonwalescencją. Normalne funkcjonowanie można rozpocząć dopiero po rewitalizacji, ponieważ kończyny dolne podtrzymują cały ciężar ciała.

Subskrybuj Ciekawostki